Tydzień Patriotyczny

W dniach 4 maja do 8 maja w naszej szkole odbył się Tydzień Patriotyczny. Przez cały tydzień uczniowie brali udział w różnych konkursach, akcjach mających na celu zgłębienie wiedzy o Polsce. Poprzez udział w konkursie chcieliśmy zachęcić do kształtowania poczucia silnej więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją i wartościami. Rozwijać wrażliwości na słowo poetyckie o tematyce patriotycznej. Utrwalić poczucie dumy narodowej a także promować młode talenty. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wyłoniliśmy wielu zwycięzców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji. Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialne były Beata Jabłońska, Małgorzata Żukowska.