Zakończenie roku szkolnego klasy 4-8

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych-rok szkolny 2021/22 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczystość, która miała miejsce 24 czerwca 2022 roku zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły. Wśród zaproszonych gości była pani dyrektor Anna Gębal, proboszcz parafii pw. Świętego Ducha ksiądz Jacek Pyter. Spotkanie prowadzili uczniowie klasy 8. Po uroczystym ślubowaniu naszych absolwentów przyszedł czas na pożegnanie w formie humorystycznych scenek pod tytułem „Pan Tadeusz czyli kto pytał...” zakończonych polonezem. Następnie pani dyrektor wręczyła nagrody dla Aleksandry Grabarczuk - laureatki dwóch konkursów kuratoryjnych z matematyki i języka angielskiego oraz dla nauczycieli przygotowujących do konkursu, pani Agacie Pasikowskiej-Kozioł i panu Kamilowi Powadze. Nagrodę otrzymała również pani dyrektor Sylwia Mazurek za wielość działań na rzecz uczniów i szkoły. Wręczono świadectwa z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom, dyplomy i podziękowania dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu. Gratulujemy!