Sobotnie warsztaty świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera. W sobotę 17 grudnia zorganizowałyśmy warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem rodziców. Spotkanie uświetnił zespół ,,Rosa" z Kamienia. Panie śpiewały kolędy i wspólnie z dziećmi i rodzicami wykonywały ozdoby świąteczne. Rodzice wspólnie z nami przygotowywali ozdoby na świąteczny kiermasz. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron. Zachęcamy do jak najczęstszych zabaw plastycznych w domu. Budują one wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.