Konkurs recytatorski „Mój dziecięcy świat”

Anastazja i Wiktor reprezentowali naszą szkołę w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod nazwą „Mój dziecięcy świat”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Chełmie. Tematyka konkursu dotyczyła poezji dla dzieci ukazującej świat widziany oczami dziecka, jego pasje, zainteresowania, zalety i wady. Anastazja recytowała wiersz Moniki Fiodorow „Czym jest marzenie?”, natomiast Wiktor utwór Hanny Niewiadomskiej „Marzenia”. Chociaż nie otrzymali miejsc na podium, świetnie się bawili razem z pozostałymi uczestnikami konkursu. Były pląsy, rymowanki, gry na instrumentach oraz słodki poczęstunek. Spotkanie młodych recytatorów było wielkim świętem poezji i talentów dziecięcych. Życzymy dalszych sukcesów!