W karnawale same bale

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!
Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie.
Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców.
Bawmy się wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło”.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, w której ważnym elementem tego są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów naszej szkoły to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 25 stycznia 2024 roku sala gimnastyczna wyglądała bajecznie i kolorowo, a wszystkie dzieci były przebrane w przepiękne bajkowe kreacje. W trakcie karnawałowych szaleństw wszyscy wyśmienicie się bawiliśmy, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Nie zabrakło również zdjęć w pięknej zimowej scenerii. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok – do zobaczenia!