Targi Talentów

Ten szczególny dzień, inaugurujący w szkole nadejście wiosny, stał się również okazją do podzielenia się z innymi swoją pasją, zainteresowaniami, a także talentem. Kolejna edycja Targów Talentów obfitowała w młodych i uzdolnionych. Wszystkie umiejętności podzielone zostały na 3 kategorie: Taniec, Wokaliści i Inne talenty (sport, plastyka, muzyka). W pokazach wzięło udział ponad 30 uczniów szkoły. Swoje umiejętności w kategorii Taniec zaprezentowali:

1. Grupa taneczna "Tancerki" w składzie Gabriela Dohojda, Marcelina Chrząstek, Arleta Chmielowiec, Kornelia Maciukiewicz, Karolina Panasiuk, Dagmara Tracichleb, Amelia Fornal, Weronika Omańska
  2. Nikola Byrkowska i Julia Kępowicz
  3. Kornelia Maciukiewicz
  4. Hanna Grzywna i Szymon Kędzierawski

W kolejnej kategorii mogliśmy oglądać:

1. Aleksandra Grabińska – prace plastyczne
  2. Emilia Wałecka – prace plastyczne
  3. Jakub Maceńko – pokaz karate
  4. Dorian Mataczyński-pokaz karate
  5. Wiktoria Maceńko- pokaz karate
  6. Damian Brotko- umiejętności bramkarza
  7. Karol Witkowski – gra na keybordzie

W ostatniej kategorii: Wokaliści mogliśmy wysłuchać występów:

1. Oliwii Dubaj, Aleksandry Krasowskiej oraz Laury Dobrowolskiej w piosence "Jagódki"
  2. Julii Wołoszyn – Sylwia Grzeszczak "Tamta Dziewczyna"
  3. Weroniki Omańskiej i Amelii Fornal – Alan Walker i piosenka "Alone"
  4. Nikola Lewczuk- Monika Lewczuk "Ty i ja"
  5. Julii Grabek i Agaty Pilarskiej - Sylwia Grzeszczak "Tamta Dziewczyna"
  6. Emilii Wałeckiej i Aleksandry Grabińskiej - Alan Walker i piosenka "Alone"
  7. Aleksandry Łuczkiewicz - Patrycja Markowska "dzień za dniem"
  8. Radosława Wróbel i Marcina Skowron w utworze zespołu Black Sabat "Paranoide"

Burzliwe obrady Jury w składzie Justyna Pietryczuk, Wiktoria Rzeszot, Michał Majdański, Kordian Kowalski oraz pani Renata Kołb Sielecka, wyłoniły laureatów:

Hanna Grzywna i Szymon Kędzierawski za przepięknego walca

Jakub Maceńko za pełen emocji sportowych pokaz karate

Amelia Fornal i Weronika Omańska za perfekcyjne wykonanie utworu Alone.

Laureaci otrzymali bony podarunkowe do EMPIKU, pozostali uczestnicy również otrzymali nagrody i dyplomy. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowało Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji "Razem" w Chełmie. Targi Talentów przygotowały Sylwia Mazurek oraz Anna Gawron.