Razem dla bezdomnych

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie nie zapomnieli o osobach bezdomnych, którzy na co dzień czują się zapomniani, do których od wielu lat nie dochodzą żadne życzenia. 20 grudnia 2017r. odbyło się spotkanie uczniów z podopiecznymi schroniska dla bezdomnych im. Św. Brata Alberta w Chełmie. Wspólne kolędowanie, życzenia dały chwilę szczęścia i świątecznych wzruszeń dorosłym mieszkańcom. Panowie otrzymali również kartki świąteczne wykonane własnoręcznie przez uczniów szkoły. Spotkanie przyniosło wiele wzruszeń i emocji. Okres świąteczny to magiczny czas radości, zimowej refleksji w którym warto pamiętać o potrzebujących.
Koordynatorem spotkania była p. Małgorzata Żukowska.