Koncert kolęd kwartetu smyczkowego

21 grudnia w naszej szkole już można było poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę, a to wszystko za sprawą utalentowanych studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku. To właśnie tego dnia odbył się koncert kolęd w wykonaniu kwartetu smyczkowego. Podczas którego można było usłyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki oraz współczesne piosenki świąteczne. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły między innymi utwory:„Noc cicha”, „Tryumfy Króla Niebieskiego” czy też „Do szopy hej pasterze”. Radośnie zabrzmiało także „Jingle bells”, najbardziej znany świąteczny utwór anglojęzyczny. Uczniowie wspaniale bawili się, wyśpiewując radośnie najsłynniejsze polskie kolędy. Całej społeczności szkolnej życzymy ciepłych, spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia!