Gra terenowa "Antidotum Niepamięci"

W dniu dzisiejszym, czyli 6 listopada 2018 roku, w ramach obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski przeprowadzono grę terenową pod hasłem „Antidotum Niepamięci”. Grę przygotowali nasi gimnazjaliści. Udział wzięły cztery drużyny reprezentujące klasy: piątą, szóstą, siódmą i ósmą. Na trasie gry umieszczono 9 punktów kontrolnych z zadaniami. Dotyczyły one zarówno wiedzy historycznej, umiejętności wokalnych, a także udzielania pierwszej pomocy rannym „żołnierzom”.

Najwięcej punktów zdobyła drużyna klasy VIII i wygrała grę. Należy podkreślić, że wszyscy spisali się na medal. Gratulacje! Po podsumowaniu uczestnicy i organizatorzy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że była to świetna forma upamiętnienia ważnej dla każdego Polaka rocznicy.