Konkurs „To już potrafię”

28 listopada trzyosobowa drużyna z naszej szkoły w składzie: Angelika Gadzała, Nina Oszwa i Krystian Jańczuk uczestniczyła w XVII edycji konkursu wiedzy „To już potrafię” w Szkole Podstawowej Nr 4. Tegoroczne hasło to „Kocham, Cię Polsko”. Celem konkursu było kształtowanie szacunku do symboli narodowych i poczucia jedności narodowej, budzenie zainteresowania historią Polski oraz Polską współczesną, budowanie poczucia dumy z bycia Polakiem a w szczególności uczczenie 100 lat niepodległości. Uczestnicy współpracowali w zespole. Rozwiązywali zadania on- line przy użyciu tabletów oraz tablicy multimedialnej. Dotyczyły one zagadnień z historii i geografii Polski oraz znajomości symboli narodowych i legendy związanej z powstaniem naszego kraju. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, dzieląc się swoją wiedzą. Nasza drużyna zdobyła I Miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!