Dyskoteka Andrzejkowa

Uczniowie klas starszych IV - VIII i III G wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali w wigilię Andrzeja dyskotekę. Wspólnie udekorowano salę gimnastyczną, stwarzając atmosferę magii i czarów, jednym słowem - andrzejkową. Była to również okazja do zaprezentowania nowego oświetlenia dyskotekowego, zakupionego z funduszy zebranych przez SU w różnorodnych akcjach organizowanych na terenie szkoły. Zabawa była świetna. A w kuluarach dziewczyny szeptały o tradycyjnych wróżbach: karteczkach z imionami chłopaków pod poduszkę, przeglądaniu się w wodzie, aby zobaczyć przyszłość, czy nasłuchiwaniu odgłosów zwierząt, z której strony przybędzie wybranek:) Uczniowie klasy VII wspaniale poprowadzili wspólne tańce i pląsy. Czekamy na kolejne takie imprezy ze wspaniałymi wodzirejami.