Konkurs recytatorski

Krystian Jańczuk reprezentował naszą szkołę w konkursie recytatorskim :Świat poezji dla dzieci”, organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Chełmie. Celem konkursu było popularyzowane wśród dzieci poezji nawiązującej tematyką do świąt Bożego Narodzenia, ukazanie piękna języka polskiego, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz promowanie talentu dzieci i młodzieży. Krystian recytował wiersz pt.: „Na Wigilię” autorstwa o. Franciszka Czarnowskiego. W przyjaznej atmosferze rywalizacji uczniowie z wrażliwością na słowo poetyckie prezentowali swoje umiejętności wprowadzając wszystkich zebranych w radosny czas Bożego Narodzenia. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Życzymy spokojnych, pełnych miłości świąt Narodzenia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2019 Roku!