Zajęcia ogólnorozwojowe klasy III

4 października 2019 r. upłynął klasie trzeciej pod znakiem świetnej zabawy. W ramach obchodów Dnia Chłopaka trzecioklasiści udali się do sali zabaw na zajęcia przygotowane przez Akademię „Aaa… kuku”.

Mnóstwo drużynowych zmagań ruchowych, ciekawe zabawy oraz konkurencje, a także śmieszne zadania nie pozwoliły dzieciakom na sekundę nudy.

Po zmaganiach sportowych, uczniowie wzięli udział w sensoplastycznej części spotkania. Kolorowy ryż, mąka, wielobarwne kulki żelujące, tęczowe masy plastyczne i makaron były do woli mieszane i z wielkim zaangażowaniem komponowane.

Nie zabrakło również eksperymentów, które zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem.

Na koniec, jeden z jego uczestników powiedział: „Tego Dnia Chłopaka nigdy nie zapomnę!”…