Nocowanie w szkole

W dniu 18 października 2019 klasa IV miała swoje pierwsze nocowanie w szkole. W piątek około godz 18 zaczęli się schodzić pierwsi uczniowie, jedni ze śpiworem i wielką radością na twarzy, drudzy z 3 walizkami, bo przecież czegoś może zabraknąć podczas pierwszej wspólnej zabawy w późnych godzinach nocnych ze swoją kochaną klasą w murach kochanej szkoły. Były zawody sportowe na sali gimnastycznej, oczywiście w strojach nocnych, gonitwy i chowany na korytarzach a w końcu popcorn naszykowany przez panią Kasię i ciepła herbata. Na koniec ciekawy film edukacyjny, który nie został obejrzany do końca z powodu naszego zmęczenia - sen zwyciężył. Nocowanie było pierwsze, ale na pewno nie ostatnie. Takimi słowami pożegnaliśmy się kolejnego dnia.