Międzyszkolny konkurs plastyczny „Moja EKO - skarbonka”

W konkursie wzięło udział szesnastu wychowanków z przedszkoli oraz dwudziestu trzech uczniów klas I – IV. Zgłoszono trzydzieści cztery prace spełniające wymogi regulaminu. Komisja konkursowa wyłoniła spośród autorów prac laureatów. W kategorii wiekowej „przedszkole”: Jaśmina Futyma, Barbara Śliwińska, Kornelia Olender, Zuzanna Zachary, Natalia Kryszczak; w kategorii „klasy I – III”: Maja Dolot, Rafał Łaciński -Kijana, Martyna Gargol, Mikołaj Dec, Maja Gorzała.Komisja wyróżniła pracę zbiorową przedszkolaków: Julii Haponiuk, Julii Drzazgowskiej, Szymona Szajkowskiego, Grety Wójtowicz, Kryspina Bednarskiego oraz Jakuba Pawłowskiego. Wyróżnione prace uczniów ze szkoły są autorstwa Natalii Ratkowskiej, Antoniego Herbut Moniakowskiego, Klaudii Jańczuk i Moniki Śliwińskiej, Nikoli Szoda oraz Laury Konarszczuk. Nagrodzeni za uczestnictwo: Aleksandra Kot, Szymon Tymiński, Oliwia Byrkowska, Michał Wasila, Nadia Winiarska, Julia Łysiak, Julia Czerwińska, Wiktoria Ogórek, Julia Tkaczuk, Kacper Szewczak, Lena Śmigielska, Katarzyna Raczyńska, Barbara Fabian, Kuba Pawliczuk, Mikołaj Mikitiuk, Filip Florek, Dominik Sobolak.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.