Dzień Babci i Dziadka 0A

„Droga Babciu, drogi Dziadku wszyscy bardzo Was kochamy”

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu uroczystości każdego przedszkolaka. 17 stycznia 2014 roku życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom poprzez inscenizację „Zimowy Taniec”, wiersze, piosenki i pląsy złożyły dzieci z klasy przedszkolnej 0A. Występy wnuków podobały się gościom, bo na ich twarzach widniały uśmiechy, a w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Na zakończenie dzieci wręczały własnoręcznie wykonane prezenty ,a na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Święto Babci i Dziadka w naszej grupie było nie tylko udanym i radosnym dniem, ale przede wszystkim możliwością okazania wdzięczności i wyrażenia miłości swoim najbliższym. Uroczystość przygotowała Jadwiga Rzeszot.