Zajęcie otwarte dla Rodziców w 0A

Zajęcia otwarte to wspaniała forma współpracy z rodzicami. Są to spotkania, dzięki którym rodzic ma możliwość zobaczyć, jak funkcjonuje jego dziecko w grupie przedszkolnej, ocenić jego wiadomości i umiejętności a także zobaczyć jakie ma problemy i trudności. Rodzice mogą w bezpośredni i atrakcyjny sposób poznać wypełniane w przedszkolu zadania i stosowane metody pracy. Zerówiaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w zajęcia. „Ile tu owadów?” - to temat działalności edukacyjnej, w obrębie którego wspólnie się bawiliśmy. Zajęcie przygotowała Jadwiga Rzeszot, asystowała pani Grażynka Kocaj.