Dzień Mamy i Taty w 0B

Dzień Mamy i Taty to najcieplejsze ze świąt w całym roku. Od dziecka uczymy się szacunku do naszych rodziców, a miłość, która nas z nimi łączy, to jeden z najpiękniejszych prezentów, jakimi obdarzyła nas natura.

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego OB pamiętały o swoich rodzicach i zaprosiły ich na uroczystą akademię, która odbyła się 26 maja 2014 roku. Przygotowaną z okazji ich święta. Dzieci recytowały wiersze, wykonywały układy choreograficzne i śpiewały piosenki dla swoich rodziców. Po występach przedszkolaki rozdały swoim rodzicom przygotowane dla nich upominki i odśpiewały Sto lat. Zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Następnym punktem programu był słodki poczęstunek. Uroczystość była bardzo udana, a uśmiechy i radość na twarzach rodziców mówiły same za siebie. Uroczystość przygotowały Monika Bejda i Ewelina Kral.