Jak będzie wyglądał morski świat przyszłości?

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zorganizowało w kwietniu bieżącego roku, II edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego o tematyce morskiej pt. „Morski świat przyszłości”.

Konkurs był skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, podopiecznych świetlic środowiskowych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży.
Celem konkursu było promowanie, rozpowszechnianie i wzmacnianie morskiego wizerunku kraju, jak również rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej w odniesieniu do spraw morskich.

W konkursie, na który nadesłano 4388 prac z całej Polski, wzięła udział uczennica naszej szkoły, Wiktoria Maceńko. Trzecioklasistka wykonała swoją pracę w trakcie zajęć świetlicowych.
Wiktoria otrzymała pamiątkowy dyplom. Gratulujemy!!!
(Podczas tworzenia pracy, drobnych wskazówek udzieliła uczennicy Anna Gawron).