Przedszkolaki z wizytą

Niepubliczna Szkoła z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” i Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” stanowią jeden Zespół Przedszkolno-Szkolny. Razem się bawimy i uczymy. W związku z tym zaprosiliśmy grupę przedszkolną 4-latków „Kolorowe Motylki”, którą opiekuje się Pani Alina Panas na wspólne zabawy i zajęcia w naszej placówce. W szkole przywitała gości Pani Dyrektor Elżbieta Nowaczewska i zaprosiła do obejrzenia całej placówki. Przedszkolaki z zainteresowaniem patrzyły na kolorowe gazetki, dyplomy i barwne dekoracje zdobiące hol szkoły. Z ciekawością wchodziły do sal lekcyjnych. Dzieci bardzo dobrze czuły się u nas, wspólnie z zerówiakami z 0A bawiły się, tańczyły i śpiewały. Zapraszamy przedszkolaków już za rok do nas do pierwszej klasy. Spotkanie zorganizowała Jadwiga Rzeszot.