Zakończenie roku szkolnego w 0B

Dzisiaj jest dzień piękny, uroczysty.
Niech uśmiech zagości promienisty.
Taki dzień raz się w życiu zdarza,
Gdy koniec roku przedszkolnego wyskoczy z kalendarza.

Każdy przedszkolak ze zniecierpliwieniem oczekiwał momentu, kiedy po trudzie całorocznej pracy, ale też dobrej zabawy, będzie mógł udać się na zasłużone wakacje. Przygotowania do uroczystości zakończenia roku przedszkolnego 2013/1014 trwały od wielu dni. Pod czujnym okiem pani Moniki Bejdy dzieci z grupy 0B ćwiczyły piosenki do krótkiego przedstawienia, które miało uświetnić ten jakże uroczysty dzień.

W dniu 25.06.2014 piosenką „Jedzie pociąg z daleka" rozpoczynało się przedstawienie, będące owocem kilkudniowej pracy dzieci. Przedszkolaki ochoczo ruszały się przy muzyce, wykonując różne gesty, akompaniując przy piosence. Uroczystość minęła w atmosferze śmiechu, zabawy i radości. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając piosenki, opowiadając wiersze, a na koniec pokazali swoje zdolności taneczne. Aby uczcić dokonania naszych przedszkolaków, pani Dyrektor Elżbieta Nowaczewska wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książki. Dziękowała również rodzicom, którzy wspierali nas przez cały rok. Po przedstawieniu, wszyscy udali się do sali na mały poczęstunek.


Życzymy wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji.