Konkurs "Z bajką przez świat - Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

5 maja 2017 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Razem” odbyła się IV Edycja Konkursu Wiedzy dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych „Z bajką przez świat”. Do konkursu zgłosiło się pięć drużyn ze szkół podstawowych z terenu miasta Chełm oraz drużyna z przedszkola „Razem”. Przewodnim tematem konkursu była treść bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Słynną baśń wszyscy znają, ale każda jej interpretacja jest wyjątkowa. Nie inaczej było i tym razem. Uczniowie z grupy terapeutycznej świetnie wcielili się w swoje role. Piękna królewna, zła macocha, prawdomówne lustereczko, dzielny książę, dobroduszny myśliwy, urocze krasnale, wrażliwe motyle i pszczółki nie pozwoliły zgromadzonej publiczności na nudę. Wprowadziły uczestników konkursu w tematykę spotkania. Przedszkolaki i szkolne drużyny wykonywały poszczególne zadania, a komisja konkursowa czuwała nad ich prawidłowym przebiegiem. Wszystkie drużyny otrzymały I Miejsce. Dodatkową niespodzianką był występ taneczny grupy 5- 6 latków z przedszkola „Razem”. Uczestnikom konkursu oraz małym „tancerzom” życzymy dalszych sukcesów.