"Dziękuję Ci Mamo..."

W auli Chełmskiej Biblioteki Publicznej im Marii Orsetti 23 maja 2017 roku odbył się koncert muzyczno – literacki „Dziękuję Ci mamo..” z okazji Dnia Matki. To piękne przedsięwzięcie było objęte honorowym patronatem Prezydent Miasta Chełm Agaty Fisz, natomiast współorganizatorem był Zespół Przedszkolno – Szkolny „Razem”. W koncercie udział wzięli wychowankowie Niepublicznego Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum „Razem” pod kierunkiem Bogdana Depty i Katarzyny Borkowskiej oraz pracownicy i sympatycy biblioteki. Mieliśmy okazję posłuchać pięknych piosenek i wierszy o mamie, które dostarczyły wszystkim słuchaczom wielu wrażeń i wzruszeń. Życzymy naszym mamom dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności!