Światowy Dzień bez Papierosa

W dn. 31.05.17 roku uczniowie klasy I pod kierunkiem wychowawcy p. Marii Zawady oraz psychologa szkolnego p. Anny Łukawskiej wzięły udział w mitingu, który dotyczył kampanii społecznej z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa, który przypada na dzień 31 maja. Uczniowie przeszli po najbliższej okolicy z plakatem prezentującym kampanię oraz rozdając społeczeństwu ulotki informacyjne przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Anny Gawron. Ulotki zawierały informacje dotyczące szkodliwości palenia papierosów, skutków jakie przynosi ten nałóg oraz tego, jak wygląda życie bez papierosa. Mamy nadzieję, że tego typu kampanie społeczne i uświadomienie lokalnego społeczeństwa będzie miało wpływ na dokonywanie odpowiednich wyborów i podjęcie kroków, które pozwolą niektórym osobom zdobyć się na odwagę i uwolnić się od zgubnego nałogu.