Kampania wyborcza pełną parą

Pod koniec września w naszej szkolę odbędą się wybory do Samorządu Szkolnego. Jak na naszą szkołę przystało zgłosiło się wielu kandydatów, wiele ciekawych pomysłów i ciekawych prezentacji. Każdemu bardzo zależy na tegorocznych wyborach. Choć nikt się nie przyznaje, każdy mia tremę – w końcu po to się startuje, by zwyciężyć. Prawie każdy z kandydatów w swoim programie zamieścił punkt dotyczący kontynuacji „szczęśliwego numerka”, wyjścia do aquaparku, różnorodnych wyjazdów i wycieczek, ale pojawiły się też "słodkie deserki, miłe niespodzianki i upominki", "pechowy dzień - 13 bez pytania...". Niemniej jednak kandydaci w swoich programach zamieścili hasła, które odróżniały poszczególne programy wyborcze. Życzymy sukcesów!