Akademia Bezpiecznego Puchatka

W tym roku szkolnym nasza szkoła ponownie przystąpiła do programu Akademia Bezpiecznego Puchatka, który przeznaczony jest dla klasy I. Akademia Puchatka to program o charakterze społecznym, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych. Uczniowie podczas zajęć dowiedzą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, w jaki sposób można zapewnić sobie bezpieczeństwo w Internecie, jak być bezpiecznym w szkole, w domu oraz czym jest bezpieczna zabawa. Zajęcia odbywać się będą do stycznia 2018 roku, a następnie uczniowie przystąpią do Wielkiego Testu Bezpieczeństwa. Każdy z uczniów otrzyma książeczki z wypisanym imiennym certyfikatem. Koordynatorem programu jest psycholog Anna Łukawska.