Mikołajkowe zabawy w kręgielni

W Mikołajki kręgielnia cieszyła się wielkim powodzeniem. Wychowankowie zespołu terapeutycznego, w ramach zajęć treningu umiejętności społecznych, 7 grudnia odwiedzili to miejsce zabaw właśnie z tej okazji. Wspólne zabawy dostarczyły wiele emocji spowodowanych rywalizacją o wygraną, ale również śmiechu i radości ze wspólnie spędzonego czasu. Dodatkową atrakcją była smaczna pizza. Wyjście miało na celu kształtowanie umiejętności przydatnych w życiu codziennym, czynności samoobsługowych, rozwoju umiejętności komunikacyjnych oraz prawidłowych relacji społecznych, a także pobudzanie zainteresowań i aktywności własnej ucznia, a w efekcie umiejętności zagospodarowania czasu wolnego. Zawsze cieszymy się z możliwości spędzania razem wspólnych chwil w miejscach użyteczności publicznej, pozwalających uczniom pobudzać szersze interakcje społeczne.