Konkurs wiedzy „Wokół Świąt Bożego Narodzenia”

Świąteczne melodie, ozdoby, światełka, a przede wszystkim wspólne zabawy sprawiły, że już 13 grudnia poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia dźwięki kolęd i pastorałek rozbrzmiewały w Szkole Nr 4, a to za sprawą konkursu wiedzy „Wokół Świat Bożego Narodzenia”, który w tym dniu miał miejsce. Jego celem było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, sprawdzenie wiedzy oraz ujawnianie uzdolnień artystycznych dzieci. W konkursie naszą szkołę reprezentowali Amelia Fornal, Krystian Jańczuk i Brajan Władyszewski. Uczestnicy chętnie prezentowali swoją wiedzę i umiejętności wokalne. Komisja nie miała łatwego zadania, gdyż wszyscy uczestnicy wykonywali zadania poprawnie, śpiewali pięknie i trudno było przyznać premiowane miejsca. Po wnikliwej ocenie zostały ogłoszone wyniki – wszyscy otrzymali I Miejsce. Gratulujemy! W tym dniu podsumowany został również konkurs plastyczny. Autorzy wyróżnionych prac to Nina Oszwa i Mateusz Zalewa. Również gratulujemy!