Bal integracyjny

W karnawale to są bale!”. Pod tym hasłem w 26 stycznia 2018 roku uczestniczyliśmy gościnnie w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym w Dorohusku na balu karnawałowym dla wychowanków, ich rodzin, sympatyków i osób zaprzyjaźnionych z placówką.. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, iż nikt się nie nudził. Balowicze wystąpili w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Wiele śmiechu było podczas tańca zumby, konkursów prowadzonych przez profesjonalnego DJ, czy zabaw z balonem, konkursu z kotylionem. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu, a także najciekawsze przebrania. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę, co sprawiło wiele radości. W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii z przygotowanych niespodzianek. Bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez wszystkich formą rozrywki. Szkoda,ze karnawał dopiero za rok!