Dzień śmiesznych fryzur

Za oknem wciąż biało, ponuro, smutno. Wiosno! Kiedy przyjdziesz? A u nas znów wesoło i barwnie, bo obchodziliśmy w szkole „Dzień Śmiesznych Fryzur". Dziś można było minąć na korytarzu szkolnym uczniów o kolorowych włosach, z dużymi kokardami, irokezami, w gumeczkach, warkoczach, kokach i koczkach. Niektórzy mieli swoje naturalne włosy uczesane w nietypowe kitki i warkocze, inni dopięli sobie sztuczne warkocze lub nietypowe ozdoby.

Wszystkim, którzy włączają się do naszych zabaw mówimy „Dziękujemy", a tym, którzy jeszcze się wahają lub wstydzą, proponujemy obejrzenie zdjęć z tego dnia i z wcześniejszych naszych nietypowych dni. Bawcie się - dzięki temu w szkole będzie weselej i jakoś dotrwamy do wakacji. Tego Wam i sobie życzę!