Wizyta u fryzjera

W środę 11.04.2018 r. uczniowie zespołu terapeutycznego odwiedzili znajdujący się przy ulicy Dreszera w Chełmie salon fryzjerski MArt Studio fryzur, a tam… działy się cuda. Celem wizyty było poznanie kunsztu fryzjerskiego, wyposażenia i funkcjonowania salonu. Wychowankowie poznawali nazwy i przeznaczenie przeróżnych rekwizytów fryzjerskich. Niespodzianką był pokaz modelowania dziewczęcej fryzury, gdzie modelką była Nina oraz strzyżenia chłopięcych fryzur – modele to Bartek i Kacper. Chętni uczniowie siadali na fotele fryzjerskie i z przyjemnością oddawały się zabiegom. Czuli się jak prawdziwi klienci. Wszyscy wspaniale się bawili. Atmosfera była fantastyczna. Dla większości dzieci praca fryzjera okazała się ciekawym zajęciem.

Bardzo dziękujemy Paniom: Małgorzacie Lisowskiej i Beacie Duda oraz Panu Sylwestrowi Bednarukowi za poświęcony nam czas i tak miłe przyjęcie.