Zakończenie roku szkolnego

W dn. 22.06.2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, w którym wzięli udział uczniowi, nauczyciele i pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście. W części pierwszej udział wzięły klasy I-IV, a akademię z okazji zakończenia roku przygotowała pod kierunkiem Pani Beaty Jabłońskiej klasa III. Następnie Panie Dyrektor wręczyły nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najaktywniejszych w minionym roku szkolnym, przyznano również stypendia dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Następnie uczniowie udali się do klas, aby pożegnać się z wychowawcami. W drugiej części zakończenia roku udział wzięły klasy V-VII oraz gimnazjum. W trakcie tej części nastąpiło przekazanie sztandaru oraz ślubowanie klasy III gimnazjum, która żegnała się w tym dniu z murami szkoły. Przygotowali również wzruszające zakończenie roku pod kierunkiem Pani Anny Łukawskiej. Także i w tej części zostały wręczone nagrody i wyróżnienia, a także stypendia. Szczególną nagrodę za bardzo dużą aktywność i zaangażowanie w życie szkoły otrzymała klasa VI. Nagroda została wręczona przez Panie Dyrektor na ręce wychowawcy Pani Renaty Kołb-Sieleckiej. Całość zakończenia roku szkolnego została uświetniona muzycznymi występami uczniów przygotowanymi pod okiem Pana Bogdana Depty.