Calineczka – konkurs międzyszkolny „Z bajką przez świat”

Bajki mają w sobie coś magicznego, coś co sprawia, że świat staje się lepszy. O tym przekonali się uczniowie, których gościliśmy z okazji konkursu „Razem z bajką przez świat”. Kolejna powiatowa konkursowa już szósta edycja, przyniosła ze sobą wiele niespodzianek. Postacie ze znanej bajki o Calineczce wprowadziły uczestników w nastrój barwnego, ciepłego świata elfów.. Emocji było wiele. Trzeba było na przykład ułożyć historyjkę w oparciu o treść oglądanej bajki, przeprowadzić przez labirynt, pomóc Calineczce odszukać drogę do świata elfów, wiele śmiechu było podczas wspólnego kolorowania i układania puzzli. Uczniowie poradzili sobie znakomicie. Przy okazji odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt: „ Bajeczny świat elfów”. Napłynęło wiele prac. Wszyscy zostali nagrodzeni. Dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom za wspaniałą wspólną zabawę.