National Geographic Odkrywca

W Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie w klasach IV-VI realizowany jest program pod patronatem National Geographic i Wydawnictwa Nowa Era oparty na magazynie szkolnym National Geographic ODKRYWCA.
National Geographic ODKRYWCA jest magazynem tworzonym z pasją przez ekspertów, badaczy edukacji z myślą o uczniach klas 4,5 i 6 - tych szkoły podstawowej, nauczycielach oraz świadomych rodzicach.

Magazyn zawiera zestaw zintegrowanych ze sobą materiałów edukacyjnych w wersji drukowanej, elektronicznej i multimedialnej zgodnych z nową podstawą programową. Każdy numer przedstawia artykuły bezpośrednio związane z zainteresowaniami przyrodniczymi, historycznymi i językiem angielskim, a wzbogacony jest atrakcyjnymi scenariuszami zajęć, różnorodnymi kartami pracy, inspirującymi filmami oraz niepowtarzalnymi zdjęciami.
Magazyn proponuje poszerzanie horyzontów i wnikliwe pogłębianie wiedzy poprzez Zaskakujące Wyzwania Odkrywcy na stronie internetowej: www.ngodkrywca.pl, gdzie przed uczniami otwiera się nowy, ciekawy i tajemniczy świat i zdobycie Gwiazdek Odkrywcy w Paszporcie Klubowicza.