Samorząd Uczniowski

Tak jak i w ubiegłym roku szkolnym, w tym również, samorząd nagrodził Uczniów bez jedynki – Karolinę Panasiuk, Krzysia Różańskiego (uczniów klasy V a) oraz Magdę Kruk, Kingę Kubinę i Wiktorię Maceńko (uczennice klasy VI a).

Gratulujemy!!!

Wszystkim Uczniom życzymy

WSPANIAŁYCH WAKACJI !!!! ☺ ☺ ☺

… i zachęcamy do działań w nadchodzącym roku szkolnym …

W piątek, 9 czerwca 2017 r., z inicjatywy Klaudii, Kornelki, Gabrysi oraz Karoliny, uczniowie naszej szkoły mogli kupić - podczas przerw -owocowe szaszłyki. W przygotowaniu oraz sprzedaży, zdrowej i pożywnej przekąski, pomagali również: pani Edytka, Ola, Natalka, Arleta i Damian.

Mniam:);0

Listonoszami gorących liścików zostali: Damian, Klaudia, Krzysio oraz Martyna, uczniowie z klasy V a.

Mniam!!!