Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszy strój świąteczny. Komisja uznała jednogłośnie, iż najpiękniejszy strój należy do Mai Gorzały z kl. III, natomiast wyróżnienia dla : Moniki, Wiktorii, Klaudii, Joanny, Rafała, Wiktorii, Nikoli. Gratulujemy.

Nikola Lewczuk uczennica klasy VI przygotowała świąteczny quiz wiedzy z użyciem aplikacji Kahoot! Sporo emocji i rywalizacji. Gratulacje dla zwycięzców: Damian, Weronika i Magda.

Samorząd Uczniowski zorganizował akcję charytatywną zbiórki krzyżówek i kolorowanek dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Uczniowie przygotowali również kartki z życzeniami. Przedstawiciele Samorządu wraz Panią Katarzyną Stefaniak i Panem Kamilem Powagą przekazali całe pudełko zebranych krzyżówek.

Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował Andrzejkową dyskotekę. Muzykę i prowadzenie imprezy wzięli na siebie uczniowie klasy VIII. Było suuuper, dużo tańców i zabawy. Mimo zmęczenia zabawą, wszyscy uczniowie wychodzili ze szkoły w świetnych nastrojach.

25 listopada 2019r. w szkolnych ławkach, prócz naszych cudownych uczniów zasiadły przepiękne, pluszowe misie ʕ•ᴥ•ʔ, niektóre wymagały duuużo miejsca <3 <3 :D Każdy kto przyniósł misia otrzymał dyplom przyjaciela pluszowego misia . Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Kasi Stefaniak, podczas długich przerw zorganizował "misiowe dicho"ʕ•ᴥ•ʔ na szkolnym korytarzu. W zabawie uczestniczyli i mali i duzi :D oj wesoło było i bardzo pluszowo <3 <3