Samorząd Uczniowski

Znajdź swoje serduszko 💔💘💝 akcja Samorządu Uczniowskiego. Każdy losował serduszko, następnie szukał osoby z pasującą częścią. Mnóstwo zabawy, radości i uśmiechów. Pamiętajmy, że najważniejsza jest życzliwość i szacunek dla drugiej osoby. U nas na co dzień panuje właśnie taka atmosfera 💞🥰🤩

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszy strój świąteczny. Komisja uznała jednogłośnie, iż najpiękniejszy strój należy do Mai Gorzały z kl. III, natomiast wyróżnienia dla : Moniki, Wiktorii, Klaudii, Joanny, Rafała, Wiktorii, Nikoli. Gratulujemy.

Samorząd Uczniowski zorganizował akcję charytatywną zbiórki krzyżówek i kolorowanek dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Uczniowie przygotowali również kartki z życzeniami. Przedstawiciele Samorządu wraz Panią Katarzyną Stefaniak i Panem Kamilem Powagą przekazali całe pudełko zebranych krzyżówek.

Nikola Lewczuk uczennica klasy VI przygotowała świąteczny quiz wiedzy z użyciem aplikacji Kahoot! Sporo emocji i rywalizacji. Gratulacje dla zwycięzców: Damian, Weronika i Magda.