Samorząd Uczniowski

Kochani, co roku przyłączamy się do akcji. W tym roku on-line. 21 marca na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa zakładamy różne skarpetki. Pokażmy, że różni nas od nich tak niewiele - jeden dodatkowy chromosom... nic więcej. W sobotę 21 marca, podczas porządków bądź leniuchowania nałóżcie proszę 2 różne skarpetki, włączcie rodzeństwo i rodziców , następnie zróbcie zdjęcie Waszych stópek. Byliśmy jesteśmy i zawsze będziemy Razem.

Słodkości dla naszych cudownych Kobiet, tych małych i tych dużych 💐😍 Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby każda kobieta otrzymała w dniu swojego święta, życzenia i słodkości. A jakie są nasze Kobiety? Ambitne, szalone, mądre, wysportowane, czarujące, piękne... takie komplementy mogły Kobiety odczytać z tablicy, przygotowanej przez Samorząd Uczniowski

Loteria fantowa Samorządu Uczniowskiego.Pierwsza loteria fantowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mnóstwo przedmiotów znalazło nowych właścicieli. Dziękujemy!

24 lutego, Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny konkurs wiedzy Milionerzy. W każdej klasie odbyły się wstępne eliminacje, polegające na rozwiązaniu 1 zadania. Liczył się czas i poprawność. Do szkolnego konkursu zakwalifikowało się 10 osób z klas 4-8.
Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z każdej dziedziny, mieli możliwość skorzystania z kół ratunkowych. Nagrody ufundowało szkolne SKO oraz Samorząd Uczniowski.
Główną nagrodę bon do Empiku na 100 zł wygrała Ola z klasy VII. Wielkie brawa i gratulacje.
Prowadzącym konkurs był Jakub z klasy VI.

Znajdź swoje serduszko 💔💘💝 akcja Samorządu Uczniowskiego. Każdy losował serduszko, następnie szukał osoby z pasującą częścią. Mnóstwo zabawy, radości i uśmiechów. Pamiętajmy, że najważniejsza jest życzliwość i szacunek dla drugiej osoby. U nas na co dzień panuje właśnie taka atmosfera 💞🥰🤩