Samorząd Uczniowski

W dniu 18 marca Samorząd Uczniowski zorganizował modną ostatnią Akcje Dzień bez Plecaka.

Każdy przyniósł w najdziwniejszych przedmiotach swoje książki. Były miski, garnki, chlebaki, torby z Biedry, walizki podróżne ale bezkonkurencyjna była taczka Hani z klasy 7. Był to dzień pełen uśmiechów i totalnego wariactwa.

Dzis 7 kwietnia klasy V i VI, VII i VIII wzięły udział w nagraniach do Sportowego Projektu Ogólnopolskiego #pho3nixactiveschool. Jak zawsze można na Was liczyć. Robimy to razem dla "Razem".

Koordynatorem projektu jest pani Katarzyna Greber.
Dziękuję Moi aktorzy i sportowcy ❤️💪👏👏

Samorząd Szkolny a mianowicie męska jego część i tym razem nie dała plamy ale dali cukierasy każdej z Dam, i dużej i małej i nagrali dla Nich wszystkich bardzo miłe i śmieszne życzenia. Dziękujemy nasi Panowie.

6 grudnia w naszej szkole zaroiło się od Mikołajów, było czerwono, świątecznie i bardzo zabawnie. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za włączenie się do akcji.

Oby nikt nie zapomniał, że dzień życzliwości jest codziennie ❤️🥰 Dzisiaj każdy otrzymał mnóstwo życzliwości i pozdrowień od kolegów i koleżanek ze szkoły. Mimo zimnej, jesiennej pogody za oknem nam przez cały dzień towarzyszyły uśmiech i radość 😁🤩😍 Dziękujemy.