Sport w Razem

Gimnazjada

  1. V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, kat. chłopców 2001/2002 - Chełm 09.09.2014 r.
  2. V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, kat. dziewcząt 2001/2002 - Chełm 10.09.2014 r.
  3. Badminton dziewcząt i chłopców -- CHEŁM 24.10.2014 r. - V miejsce dz. i chł.
  4. XXV Bieg Niepodległości - Chełm 06.11.2014 r. - Aleksandra Ziętko - V miejsce
  5. Halowa piłka nożna dziewcząt - Chełm 25.11.2014 r. - V miejsce
  6. XV Mistrzostwa ZSO Nr 7 w Skoku Wzwyż - 24.03.2015 r. - Aleksandra Ziętko - II miejsce
  7. Miejska Gimnazjada w Piłce Nożnej Dziewcząt - Chełm 16.04.2015 r. - II miejsce
  8. Rejonowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Dziewcząt - Chełm 29.04.2015 r. - IV miejsce
  9. Miejska Liga Lekkoatletyczna - starty indywidualne dziewcząt i chłopców – Chełm 28.04.2015 r.
    • Ziętko Alesandra - 300m - I miejsce
    • Nowak Klaudia - 100m - XIV miejsce
    • Wróbel Radosław - rzut oszczepem - V miejsce
  10. Rejonowa Liga Lekkoatletyczna - starty indywidualne - Rejowiec Fabryczny 08.05.2015 r.
    • Ziętko Aleksandra - 300m – I miejsce
  11. Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna - starty indywidualne - Zamość 21.05.2015 r.
    • Ziętko Aleksandra - 300m – I miejsce

Opiekunowie: Karol Maksymiuk, Artur Mochniej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska kat. chłopców 2003 - Chełm 09.09.2014 r. - IV miejsce
  2. V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska kat. dziewcząt 2003 - Chełm 10.09.2014 r. - II miejsce
  3. Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców - Chełm 26.09.2014 r. - VIII miejsce dz. i chł.
  4. Indywidualne Biegi Przełajowe I runda - dziewczęta i chłopcy - Adamów 07.10.2014 r.
  5. Turniej zapaśniczy "Zapasy w Każdej Szkole" - Chełm 22.10.2014 r. - IV miejsce
  6. Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora MOSiR w Chełmie - Chełm 05.11.2014 r. - V miejsce
  7. XXV Bieg Niepodległości - Chełm 06.11.214 r. - X miejsce
  8. XV Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Tymbarku - Chełm 26.11.2014 r.
    • I miejsce w kategorii U - 8
    • II miejsce w kategorii U - 10
    • I miejsce w kategorii U - 12
  9. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców - Chełm 12.12.2014 r. - V miejsce dziewcząt i IX chłopców
  10. Halowa piłka nożna dziewcząt - Chełm 30.01.2015 r. - III miejsce
  11. Mini piłka ręczna chłopców - Chełm 20.03.2015 r. - VIII miejsce
  12. Mini piłka nożna chłopców - Chełm 24.04.2015 r. - VII miejsce
  13. Czwórbój LA dziewcząt - Chełm 30.04.2015 r.
    • dziewczęta - VIII miejsce
    • chłopcy - VI miejsce
  14. XV Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Tymbarku w kategorii U - 12 - Zamość, kwiecień 2015 r. - wojewódzkie finały
  15. Mini piłka nożna dziewcząt - Chełm 19.05.2015 r. - VII miejsce
  16. II Miejska Integracyjna Spartakiada Dzieci i Młodzieży Chełm 2015 "Cemex nie próżnuje, sportową integrację buduje” - Chełm 11.06.2015 r.
    • bieg na 60m dziewcząt 11-13 l. - III miejsce Oliwia Wenerska
    • bieg na 100m chłopców 14-16 l. - III miejsce - Kacper Kozioł
    • rzut piłką palantową 9-13 l. - II miejsce - Oliwia Wenerska
    • skok w dal z miejsca 11-13 l. - III miejsce - Nina Oszwa, III miejsce - Konrad Żebrowski
    • sztafeta 4x100m - VI miejsce

Opiekunowie: Karol Maksymiuk, Artur Mochniej

VII miejsce

IV miejsce

Aleksandra Ziętko - I miejsce w Rejowcu Fabrycznym