Bal karnawałowy w klasie 1, 2 i 3 🎉❤️🎉😃

W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale,
gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!
Bal maskowy, bal maskowy, jest naprawdę pomysłowy,
można przebrać się za jeża, krasnoludka lub rycerza.
Wszędzie sami przebierańcy, zorro w czarnej masce tańczy
i Smerfetka razem z nim, nie wiadomo kto jest kim…
W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się.

W piątek 29 stycznia w naszej szkole już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sala wyglądała bajecznie i kolorowo. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki, biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszej szkoły. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez wodzireja oraz wychowawców i nauczycieli.