Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

Kolejny raz nasi uczniowie brali udział w Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym pod tegorocznym hasłem „Droga do szkoły”. Organizatorem był Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci znajomości przepisów ruchu drogowego, min. wiedzy z zakresu znajomości znaków drogowych, bezpiecznego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego, partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: z klasy I – Patryk Szewczak i Mateusz Zalewa, z klasy II – Julia Nesterowicz i Marcin Wójtowicz, z klasy III – Brajan Władyszewski i Krystian Jańczuk. Uczniowie świetnie poradzili sobie z pytaniami konkursowymi, wspaniale wykonywali zadania praktyczne i bardzo dobrze bawili się z rówieśnikami z innych placówek. Życzymy Wam dalszych sukcesów!