Wybory do SU

3 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019. Zgłosiły się cztery kandydatki, które przedstawiły swoje programy wyborcze całej społeczności szkolnej. W głosowaniu wzięło 121 osób- uczniów i nauczycieli. Komisja w składzie: Kornelia Maciukiewicz, Arleta Chmielowiec – uczennice klasy VII, pani dyrektor Sylwia Mazurek oraz pani Jadwiga Rzeszot przeliczyły głosy. Najwięcej ich uzyskała Aleksandra Grabarczuk -36, Amelia Fornal -32, Martyna Stępień 31, Zuzanna Szponar – 22. Przewodniczącą SU została Aleksandra Grabarczuk, która będzie również jedną z redaktorek gazetki szkolnej, zastępcą Amelia Fornal, natomiast Martyna Stępień będzie pełniła funkcję skarbnika. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy samorządowej.