Nocowanie w szkole

W nocy z 9 na 10 listopada 2018 r. odbyło się kolejne nocowanie w szkole. Tym razem „spali” uczniowie z klasy piątej pod opieką pań wychowawczyń.
Dzieci i nauczyciele integrowali się podczas wspólnych zabaw. Wszystko zaczęło się od gier i zabaw , podczas których dzieci i nauczyciele stracili trochę energii. Następnie uczniowie przygotowali kolację, którą wszyscy zjedli z wielkim apetytem. Kolejnym punktem programu była dyskoteka i wspólne śpiewanie znanych piosenek. Okazuje się, że uczniowie doskonale znają różne polskie i zagraniczne przeboje. Około godziny 22.00 nastąpiło zagospodarowanie przestrzeni do spania, każdy przyniósł sobie materac, karimatę, rozłożył śpiwór. Po toalecie wieczornej odbyły się seanse filmowe. Przed zaśnięciem ciche rozmowy, wymiana spostrzeżeń. Najciekawszym doświadczeniem okazał się jednak sam nocleg. Po krótkim śnie przyszedł czas na powrót do domu. Wszyscy bawili się świetnie i już nie mogą doczekać się następnego nocowania.