Podsumowanie I semestru - Akademia

Niezwykłych wrażeń dostarczyła wszystkim dzisiejsza uroczystość. Przepiękny występ naszych artystów z klasy V i VII oraz wokalistów z klasy VIII uświetnił uroczystość szkolną podsumowującą I semestr 2019/2020. Poruszone zostały również niezwykle ważne treści dotyczące bezpieczeństwa w Internecie. Głosami uczniów zostali wybrani nasi NAJ uczniowie. Zostali nimi: Weronika Omańska z kl. VI oraz Michał Majdański z klasy VIII. Gratulujemy. Dziękujemy Pani Beacie Bloch oraz Pani Agacie Pasikowskiej - Kozioł za przygotowanie teatralno-wokalne swoich uczniów.

Podsumowanie semestru jak zwykle wiąże się z wręczeniem stypendiów szkolnych ufundowanych przez Organ Prowadzący Panią Joannę Gębal oraz Panią Dyrektor Annę Gębal. Stypendia otrzymały: Aleksandra Grabarczuk kl VI, Hanna Grzywna kl. V, Sebastian Pałka kl. V, Nikola Gadzała kl. IV oraz Dominik Kalinowski kl. III
Wyróżnieni zostali również uczniowie z najwyższą średnią, najwyższą frekwencją, uczniowie zaangażowani w życie szkoły oraz uczniowie z tytułem "wzorowy uczeń". Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy