Szkolny konkurs "Portret Mojego Dziadka, Babci'"

18 stycznia 2014 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Chełmie odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastyczno-literackiego "Portret Mojego Dziadka, Babci". Celem konkursu było: budzenie szacunku dla członków najbliższej rodziny - babci, dziadka, wzmacnianie więzi emocjonalnych ze starszym pokoleniem, umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości plastycznej oraz doskonalenie umiejętności pisania różnych form wypowiedzi na wskazany temat.

Spośród 33 prac plastycznych i 1 literackiej, komisja konkursowa w składzie: Sylwia Mazurek i Beata Jabłońska-Łopuszyńska wyłoniła 15 laureatów konkursu plastycznego i 1 laureata konkursu literackiego.

Laureatami zostali: Ewa Ostapiuk, Weronika Szaranowska, Oliwia Dubaj, Jakub Szajna, Krystian Jańczuk, Zuzanna Anielska, Andrzej Romanowski, Damian Brotko, Dagmara Tracichleb, Agata Pilarska, Jakub Zamłynny, Oliwia Wenerska, Gabriela Dohojda, Samuel Kowalski, Bartosz Tracichleb.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.

Konkurs przygotowały Edyta Wróblewska, Anna Gawron i Monika Bejda.