Uczniowie mają talent!

W ramach obchodów pierwszego dnia wiosny, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość prezentowania swoich talentów, jak się okazało, często ukrywanych przed światem... Zdolności, pasje, umiejętności, predyspozycje, wyjątkowe uzdolnienia - te wszystkie cechy ma w sobie człowiek utalentowany, a jeśli jeszcze potrafi przełamać stres przed występem publicznym, to już jest pełnia sukcesu. Targi Talentów, organizowane w szkole już od czterech lat, dają młodym ludziom szansę pokazania się na scenie, zabłyśnięcia, pokonania różnych barier. W tym roku wzruszało, rozbawiało i zaskakiwało prawie 40 śmiałków z klas II-VI. Uczniowie prezentowali niezwykłe zdolności w tańcu, śpiewie, grze na instrumentach, recytacji, występach kabaretowych i teatralnych. Z uwagi na to, że inicjatywa ta nie ma charakteru konkursowego, wszyscy uczestnicy Targów Talentów zostali docenieni, zauważeni i nagrodzeni gorącymi owacjami na stojąco, dyplomami i licznymi pochwałami.