Dzień Otwarty w szkole RAZEM

21 marca 2014 r. inscenizacją opartą na baśni J. Porazińskiej pt.: „Szewczyk Dratewka”, przygotowaną przez uczniów klasy I b pod kierunkiem wychowawcy Anny Gawron, rozpoczął się Dzień Otwarty dla przyszłorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców z udziałem Pani Dyrektor Szkoły RAZEM, Elżbiety Nowaczewskiej.

Po spotkaniu z teatrem, najmłodsi goście, wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach dydaktycznych, w których poprzez zabawę zdobywali wiedzę. W nagrodę za wytrwałą pracę, tajemnicza droga „zaprowadziła” dzieci do pysznej niespodzianki. Zajęcia przygotowała oraz przeprowadziła Pani Dorota Tapałaj. W wykonywaniu zadań przyszłym uczniom pomagali: Pani Monika Bejda, Pan Łukasz Popielnicki, Pani Jadwiga Rzeszot oraz Pani Maria Zawada.

Kiedy przybyli na spotkanie rodzice oglądali prezentację multimedialną na temat naszej szkoły, ich pociechy miały okazję wziąć udział w mini warsztatach muzycznych, podczas których tańczyły w rytmach z różnych stron świata, korzystając z wskazówek pomysłodawczyni tych zajęć - Pani Eweliny Kral.

Ostatnim punktem programu był słodki poczęstunek, podczas którego trwały ożywione rozmowy między nauczycielami szkoły i rodzicami. Szkolną tablicę wzbogaciły kolorowe i starannie wykonane przez najmłodszych uczestników Dnia Otwartego prace.

Anna Gawron