Uroczyste podsumowanie zajęć dodatkowych z języka polskiego

Ponad 40 uczniów klas IV-VI Szkoły „RAZEM” w bieżącym roku szkolnym aktywnie i chętnie uczestniczyło w zajęciach dodatkowych z języka polskiego. Były to lekcje wyrównawcze, które miały na celu kształcenie sprawności czytania, mówienia, doskonalenie umiejętności redagowania tekstów, zajęcia rozwijające polonistycznie dla uczniów zdolnych, które stworzyły uczniom najzdolniejszym możliwość rozwoju ich zainteresowań, przygotowywały do konkursów polonistycznych szkolnych i pozaszkolnych. Wielkim zaangażowaniem w zajęcia odznaczyli się uczniowie klasy V i VI, którzy na Kole Teatralnym mieli możliwość rozwijania wyobraźni i wrażliwości, nabywania umiejętności recytatorskich, gry aktorskiej i rozwoju kulturalnego. Młodzi aktorzy aktywnie udzielali się podczas uroczystości i akademii szkolnych. Wszyscy uczniowie podczas podsumowania zajęć dodatkowych otrzymali pamiątkowe dyplomy i podziękowania od prowadzącej zajęcia Stelli Korszla.