Szkoła to nie tylko nauka

Szkoła to nie tylko zapamiętywanie faktów, przyswajanie definicji, pisanie wypracowań czy rozwiązywania problemów naukowych. To również kontakty z kulturą wysoką - teatrem, kinem czy salą koncertową. Wspólne wyjścia poszerzają horyzonty, pielęgnują wrażliwość, mogą zaowocować prawdziwą pasją bądź hobby. 6 listopada uczniowie klasy IV a wraz z wychowawcą Stellą Korszla, udali się do Centrum Kultury Filmowej „Zorza” na znakomitą bajkę 3D pt. „Klopsiki kontratakują”. Dzień wcześniej na godzinie wychowawczej dzieci przypomniały zasady kulturalnego zachowania w miejscach publicznych, takich jak komunikacja miejska, kino, teatr, muzeum. Była to doskonała zabawa, integracja klasy, jak również zacieśnienie więzi między uczniami a nauczycielem.