Warsztaty logopedyczne

Rodzice dzieci 5-6-letnich z grupy 0B zostali zaproszeni na logopedyczne zajęcia warsztatowe, podczas których mogli poznać sposoby utrwalania głosek sz, ż, cz, dż, z którymi ich pociechy mają jeszcze problem. Spotkanie odbyło się 20 listopada br. i cieszyło się dużym powodzeniem - przyszły wszystkie zaproszone osoby! Logopeda - Ewelina Machel, zapoznała Rodziców z ćwiczeniami usprawniającymi narządy mowy, rozwijającymi funkcje słuchowe i automatyzującymi poprawną wymowę "szumiących głosek". Wszystkie te poważne ćwiczenia miały formę zabawową, bo dzięki temu dzieci chętniej i bez znużenia je wykonują. Rodzice otrzymali też materiały metodyczne, które pozwolą im pełniej włączyć się w kontynuację zajęć logopedycznych w warunkach domowych.