Dzień z przyjacielem z Afryki

Uczniowie z klasy I b mieli możliwość poznania warunków życia swoich rówieśników w Afryce. Podczas zajęć komputerowych, prowadzonych przez panią Annę Turewicz - Lipczyńską z udziałem wychowawcy, pani Anny Gawron, oglądali filmy poruszające tę tematykę. Następnie, uczestnicząc w spotkaniach pozalekcyjnych, z ogromnym zaangażowaniem, przygotowywali prace plastyczne na konkurs zorganizowany przez Fundację Mają Przyszłość pod hasłem: „Dzień z przyjacielem z Afryki”. Spośród wykonanych prac, na konkurs zostały wysłane trzy, autorstwa: Aleksandry Grabińskiej, Dawida Wasyluka oraz Jakuba Zamłynnego. Zdobywcą II miejsca w kategorii Laureat Publiczności został Dawid Wasyluk. Uczeń otrzymał dyplom oraz nagrodę rzeczową. Pozostałych nagrodzono pamiątkowymi dyplomami. Uczniów przygotowała do konkursu Anna Gawron.