MIkołajki w 0B

Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci,właśnie wtedy wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Już od samego rana w naszej grupie przedszkolnej 0B było słychać piosenki o Mikołaju oraz rozmowy miedzy dziećmi: Ciekawe czy Mikołaj do nas dziś przyjedzie? I przyjechał - z workiem pełnym prezentów. Dzieci powitały gościa serdecznie i zaprosiły do wspólnej zabawy. Potem nadszedł najprzyjemniejszy moment - Mikołaj rozdał wszystkim milusińskim prezenty, dzieci poprosiły gościa o wspólne fotografie, zadawały mnóstwo pytań, prowadziły swobodne rozmowy. Na koniec serdecznie gościa pożegnały i zaprosiły do zerówki za rok. Dzień ten był pełen wrażeń i z pewnością zapisze się w pamięci przedszkolaków.