Wyniki Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Jestem bezbłędny”

16 grudnia 2013 r. odbyła się w naszej szkole IV edycja Powiatowego Konkursu Orograficznego „Jestem bezbłędny”. W szranki stanęło 15 uczestników ze szkół podstawowych powiatu chełmskiego. Uczniowie reprezentowali bardzo wysoki poziom i doskonale poradzili sobie z trudnym dyktandem pt. „Historia kalendarza”. Komisja w składzie: Stella Korszla (organizator konkursu), Ewelina Kral i Dorota Tapałaj, wyłoniła następujących zwycięzców: I miejsce Wiktoria Piątek, SP nr 10 w Chełmie (nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jankowska), II miejsce Karolina Mazurek, SP nr 10 w Chełmie (nauczyciel przygotowujący Agnieszka Rejman), III miejsce Aleksandra Kuźmińska NSP „Razem” w Chełmie (nauczyciel przygotowujący Stella Korszla). Serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy za rok.